PH18CND10PAT1SA
Carlo Gavazzi Inc.
型号:
PH18CND10PAT1SA
描述:
SENSOR REFLECTIVE 1M PNP NO/NC
库存 : 10
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 60°C
Ingress Protection IP67, IP69K
Sensing Distance 39.370" (1m)
Response Time 1ms
Output Configuration PNP
Sensing Method Reflective, Diffuse
Light Source Red (625nm)
Product Status Active
Connection Method Connector, M12
Series PH
Voltage - Supply 10V ~ 30V