Mini-Circuits
型号:
PHA-23LN+
品牌:
封装:
SOT-89
批次:
-
描述:
IC RF AMP CATV 30MHZ-2GHZ SOT89
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$25.403
$25.403
20
$12.66825
$253.365
50
$11.7819
$589.095
100
$11.02665
$1102.665
200
$10.523198
$2104.6396
500
$9.425539
$4712.7695
请发送询价,我们将立即回复。

| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 141.7mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-89 |
| Series | - |
| Package / Case | TO-243AA |
| Voltage - Supply | 3V, 5V |
| Test Frequency | 500MHz |
| Mfr | Mini-Circuits |
| Frequency | 30MHz ~ 2GHz |
| Noise Figure | 1.6dB |
| P1dB | 24.1dBm |
| RF Type | CATV, Cellular |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Gain | 18.9dB |