Nichicon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.9805
$3.9805
10
$3.57865
$35.7865
50
$3.10137
$155.0685
100
$2.703795
$270.3795
500
$2.226648
$1113.324
1000
$2.067608
$2067.608
2500
$2.027851
$5069.6275
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | High Frequency, Switching |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | - |
| Size / Dimension | 0.630" Dia x 1.732" L (16.00mm x 44.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 5.4 mOhms |
| Series | PHC |
| Voltage Rating - DC | 850V |
| Package / Case | Axial |
| Voltage Rating - AC | 500V |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 0.68 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |