PHG.1B.307.CLLM27Z
LEMO
型号:
PHG.1B.307.CLLM27Z
描述:
CONN RCPT FMALE 7P GOLD SLDR CUP
用户指南
Cable Opening 0.087" ~ 0.106" (2.20mm ~ 2.70mm)
Backshell Material, Plating Brass, Chrome
Insert Material Polyetheretherketone (PEEK)
Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Voltage Rating -
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 7A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 307
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C