PHG.1B.307.CYMD62Z
LEMO
型号:
PHG.1B.307.CYMD62Z
描述:
CONN RCPT FMALE 7POS GOLD CRIMP
用户指南
Cable Opening 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm)
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 7A
Contact Finish Thickness - Mating 59.0µin (1.50µm)
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 307
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C