PHG.2B.306.CLLD72
LEMO
型号:
PHG.2B.306.CLLD72
描述:
CONN RCPT FMALE 6P GOLD SLDR CUP
用户指南
Cable Opening 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm)
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 12A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 306
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C