PHG.2B.312.CLLD92
LEMO
型号:
PHG.2B.312.CLLD92
描述:
CONN RCPT FMALE 12P SOLDER CUP
用户指南
Cable Opening 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm)
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 7A
Contact Finish Thickness - Mating 59.0µin (1.50µm)
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 312
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C