PHG.2B.316.CYMD52
LEMO
型号:
PHG.2B.316.CYMD52
描述:
LBR KEYG 16C CHR 5.2MM D
用户指南
Cable Opening 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 6A
Contact Finish Thickness - Mating 5.90µin (0.150µm)
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 316
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C