PHP01206E2000BST5
Vishay Dale Thin Film
型号:
PHP01206E2000BST5
封装:
1206
描述:
RES SMD 200 OHM 0.1% 1W 1206
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.033" (0.84mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Resistance 200 Ohms
Power (Watts) 1W