Eaton - Electronics Division
型号:
PHV-5R4V155-R
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP 1.5F -10% +30% 5.4V T/H
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.985
$5.985
10
$5.3181
$53.181
50
$4.6531
$232.655
100
$4.25429
$425.429
500
$3.656018
$1828.009
1000
$3.390132
$3390.132
2500
$3.32366
$8309.15
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 65°C |
| Height - Seated (Max) | 0.354" (9.00mm) |
| Tolerance | -10%, +30% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 0.465" (11.80mm) |
| Voltage - Rated | 5.4 V |
| Size / Dimension | 0.866" L x 0.681" W (22.00mm x 17.30mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 65°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 160mOhm @ 100Hz |
| Series | PHV |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Capacitance | 1.5 F |
| Package | Bulk |