PHVL-3R9H255-R
Eaton - Electronics Division
型号:
PHVL-3R9H255-R
描述:
SUPERCAP 3.9V 2.5F 0.08 OHM HZ
库存 : 10
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 65°C
Height - Seated (Max) 0.906" (23.00mm)
Tolerance -10%, +30%
Termination PC Pins
Lead Spacing 0.209" (5.30mm)
Voltage - Rated 3.9 V
Size / Dimension 0.839" L x 0.433" W (21.30mm x 11.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 80mOhm
Series PHVL
Package / Case Radial
Mfr Eaton - Electronics Division
Capacitance 2.5 F