首页 / 微控制器 / PIC18F45K80-I/P
minImg
PIC18F45K80-I/P
Microchip Technology
型号:
PIC18F45K80-I/P
封装:
40-PDIP
描述:
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 40DIP
库存 : 148
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Core Processor PIC
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Speed 64MHz
Program Memory Type FLASH
RAM Size 3.6K x 8
Number of I/O 35
Peripherals Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Oscillator Type Internal
Supplier Device Package 40-PDIP
EEPROM Size 1K x 8
Series PIC® XLP™ 18K
Package / Case 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Core Size 8-Bit
Mfr Microchip Technology
Connectivity ECANbus, I²C, LINbus, SPI, UART/USART
Program Memory Size 32KB (16K x 16)
Package Tube
Data Converters A/D 11x12b
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) 1.8V ~ 5.5V