首页 / 微控制器 / PIC24FJ64GU203-I/M5
minImg
PIC24FJ64GU203-I/M5
Microchip Technology
型号:
PIC24FJ64GU203-I/M5
封装:
36-UQFN (5x5)
描述:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 36UQFN
库存 : 2
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Speed 32MHz
Program Memory Type FLASH
RAM Size 8K x 8
Number of I/O 26
Peripherals Brown-out Detect/Reset, DMA, HLVD, I²S, POR, PWM, WDT
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Oscillator Type External, Internal
Supplier Device Package 36-UQFN (5x5)
EEPROM Size -
Series PIC® 24F
Package / Case 36-UFQFN Exposed Pad
Core Size 16-Bit
Mfr Microchip Technology
Connectivity I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART, USB OTG
Program Memory Size 64KB (22K x 24)
Package Tube
Data Converters A/D 13x12b SAR
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) 2V ~ 3.6V