Littelfuse Inc.
型号:
PICOASMDC012S-2
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
PTC RESET FUSE 15V 120MA 0805
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.779
$0.779
5
$0.7562
$3.781
10
$0.70775
$7.0775
50
$0.58577
$29.2885
100
$0.488205
$48.8205
250
$0.475988
$118.997
500
$0.402762
$201.381
1000
$0.353942
$353.942
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | - |
| Voltage - Max | 15V |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 120 mA |
| Height - Seated (Max) | - |
| Approval Agency | - |
| Lead Spacing | - |
| Current - Max | 20 A |
| Size / Dimension | 0.083" L x 0.055" W (2.10mm x 1.40mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | PS300, PS400 |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 9 Ohms |
| Series | PolySwitch®, picoASMDC |
| Type | Polymeric |
| Thickness (Max) | 0.027" (0.68mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 1.5 Ohms |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Current - Trip (It) | 300 mA |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Time to Trip | 100 ms |