Hammond Manufacturing
型号:
PJ14126L
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX FIBERGLS 14.134"L X 12.244"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$178.8565
$178.8565
5
$175.6664
$878.332
10
$172.4725
$1724.725
25
$169.91738
$4247.9345
50
$166.0847
$8304.235
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 218in² (1406cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Fiberglass/Polyester |
| Size / Dimension | 14.134" L x 12.244" W (359.00mm x 311.00mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 11 lbs (5 kg) |
| Ratings | IP66, NEMA 1,2,3,4,4X,12,13, UL-508 |
| Thickness | - |
| Design | Hinged Door, Lid |
| Series | PJ |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | Snap Latch, Stainless Steel Hinges |
| Height | 6.142" (156.00mm) |
| Package | Box |
| Base Product Number | PJ14126 |