ERP Power, LLC
型号:
PKB30W-1050-55-TN
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
120 TO 277 VAC, 90% EFFICIENCY,
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$23.1705
$23.1705
5
$21.9507
$109.7535
10
$20.73185
$207.3185
25
$19.81738
$495.4345
50
$18.90272
$945.136
100
$18.29282
$1829.282
250
$16.76845
$4192.1125
500
$16.463576
$8231.788
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Voltage - Input (Max) | 305VAC |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 1.05A |
| Ratings | IP20, NEMA 410 |
| Voltage - Input (Min) | 90VAC |
| Efficiency | 90% |
| Voltage - Output | 49.5V |
| Mfr | ERP Power, LLC |
| Features | OCP, OTP, SCP |
| Operating Temperature | -20°C ~ 50°C |
| Termination Style | Terminal Block |
| Voltage - Isolation | 2.2 kV |
| Approval Agency | cUL, UL |
| Topology | AC DC Converter |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 10.12" L x 1.16" W x 0.99" H (257.0mm x 29.5mm x 25.1mm) |
| Weight | - |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | PKB30 (30W) |
| Power (Watts) | 30 W |
| Type | Constant Current |
| Standard Number | 60950-1; UL 8750 |
| Dimming | Analog |
| Package | Box |