TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
型号:
PKE60B1/4
封装:
-
批次:
-
描述:
KNOB FLUTED 0.250" PLASTIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.173
$3.173
5
$3.0172
$15.086
10
$2.9374
$29.374
25
$2.85836
$71.459
50
$2.77894
$138.947
100
$2.620195
$262.0195
250
$2.461374
$615.3435
500
$2.381973
$1190.9865
1000
$2.302572
$2302.572
请发送询价,我们将立即回复。

| Shaft Size | 0.250" (6.35mm) |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Product Status | Active |
| Indicator | Line on Side |
| Series | PKE |
| Type | Fluted |
| Mfr | TE Connectivity ALCOSWITCH Switches |
| Style | Cylindrical |
| Features | 6-32 Set Screw |
| Height | 0.472" (11.99mm) |
| Package | Bulk |
| Diameter | 0.626" (15.90mm) |
| Base Product Number | PKE60 |