TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
型号:
PKG40B1/8
封装:
-
批次:
-
描述:
KNOB RIBBED 0.126" PLASTIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.869
$2.869
5
$2.3883
$11.9415
10
$2.14985
$21.4985
25
$1.9114
$47.785
50
$1.72026
$86.013
100
$1.672475
$167.2475
250
$1.624652
$406.163
500
$1.576867
$788.4335
1000
$1.433522
$1433.522
请发送询价,我们将立即回复。

| Shaft Size | 0.126" (3.20mm) |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Product Status | Active |
| Indicator | Line on Side |
| Series | PKG |
| Type | Ribbed |
| Mfr | TE Connectivity ALCOSWITCH Switches |
| Style | Cylindrical |
| Features | 4-40 Set Screw |
| Height | 0.472" (11.99mm) |
| Package | Bulk |
| Diameter | 0.437" (11.10mm) |
| Base Product Number | PKG |