Littelfuse Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$18.7245
$18.7245
10
$14.1227
$141.227
100
$11.862935
$1186.2935
500
$10.894543
$5447.2715
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | - |
| Viewing Angle | - |
| Termination Style | Wire Leads - 8" (203.20mm) |
| Panel Cutout Dimensions | - |
| Millicandela Rating | - |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Red |
| Ratings | DC |
| Series | PL-20 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Type | Incandescent |
| Voltage | 12V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Color | Red |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | - |
| Lens Size | 13.50mm Dia |