Marlow Industries, Inc.
型号:
PL020-4-30-01LS
封装:
-
批次:
-
描述:
TEM 29.69X29.69X4.7MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$59.5935
$59.5935
5
$56.107
$280.535
10
$54.3647
$543.647
25
$52.62202
$1315.5505
50
$51.22818
$2561.409
100
$49.83415
$4983.415
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 85°C |
| Voltage - Max | 8.2 V |
| Delta Tmax @ Th | 65°C @ 27°C |
| Qmax @ Th | 20.7W @ 27°C |
| Current - Max | 3.9 A |
| Size / Dimension | Square - 29.69mm L x 29.69mm W |
| Product Status | Active |
| Number of Stages | 1 |
| Resistance | 1.8 Ohms |
| Series | PL020-4 |
| Mfr | Marlow Industries, Inc. |
| Features | Lead Wires, Lapped, Sealed |
| Height | 4.60mm |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | PL020 |