P-tec
型号:
PL103-1R1Y1G120113
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
LED CIRCUIT BOARD INDICATOR CBI
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.375
$2.375
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Type | Diffused, Tinted |
| Configuration | 3 High |
| Voltage Rating | 2.1V |
| Viewing Angle | 30° |
| Color | Red (x 1), Yellow (x 1), Green (x 1) |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Millicandela Rating | 52mcd, 37mcd, 45mcd |
| Product Status | Active |
| Series | PL103 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Mfr | P-tec |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | 635nm, 585nm, 567nm |
| Current | 20mA |
| Lens Size | 1.80mm Dia |