PL22SHLG24
Carlo Gavazzi Inc.
型号:
PL22SHLG24
描述:
PLT LIGHT 24 VAC/DC GREEN LED
库存 : 8
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Lens Transparency -
Ingress Protection IP65
Viewing Angle -
Termination Style -
Panel Cutout Dimensions 0.866" (22.00mm)
Millicandela Rating -
Product Status Active
Lamp Color Green
Ratings AC/DC
Series PL
Lens Style Round with Flat Top
Type LED
Voltage 24V
Mfr Carlo Gavazzi Inc.
Features -
Package Box
Wavelength - Peak -
Lens Color -
Panel Cutout Shape Round
Current 18mA
Lens Size 29.00mm Dia