PL46.4E2T
3M
型号:
PL46.4E2T
品牌:
3M
描述:
TOUCH SCREEN RESISTIVE 6.4"
用户指南
Diagonal Screen Size 6.4" (162.56mm)
Series MicroTouch™ PL Resistive
Type Resistive
Length 5.16" (131.00mm)
Mfr 3M
Height 3.82" (97.00mm)