Panduit Corp
型号:
PLC1.5I-S8-C
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL TIE LOCKING NAT 40LBS 6.1"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
100
$0.33649
$33.649
1000
$0.326724
$326.724
5000
$0.316939
$1584.695
10000
$0.307154
$3071.54
请发送询价,我们将立即回复。

| Tensile Strength | 40 lbs (18.14 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Natural |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Screw Mount, Mounting Hole |
| Product Status | Active |
| Series | PAN-TY® PLC |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | - |
| Length - Actual | 0.508' (154.94mm, 6.10") |
| Length - Approximate | 6" |
| Width | 0.135" (3.43mm) |
| Bundle Diameter | 1.25" (31.75mm) |
| Base Product Number | PLC1.5 |