Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1000
$0.263378
$263.378
5000
$0.255721
$1278.605
10000
$0.245005
$2450.05
50000
$0.237348
$11867.4
100000
$0.23275
$23275
请发送询价,我们将立即回复。

| Tensile Strength | 18 lbs (8.16 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Natural |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Screw Mount, Mounting Hole |
| Product Status | Active |
| Series | PAN-TY® PLC |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | - |
| Length - Actual | 0.358' (109.12mm, 4.30") |
| Length - Approximate | 4.25" |
| Width | 0.100" (2.54mm) |
| Bundle Diameter | 0.75" (19.05mm) |
| Base Product Number | PLC1M |