首页 / LED 驱动器 / PLDA60-D625-277DAR
minImg
PLDA60-D625-277DAR
CUI Inc.
型号:
PLDA60-D625-277DAR
品牌:
CUI Inc.
描述:
PWR SUPPLY LED DVR AC/DC
用户指南
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Voltage - Input (Max) 305VAC
Termination Style Wire Leads
Voltage - Isolation 3.75 kV
Approval Agency CE, cURus, PSE, TUV
Topology AC DC Converter
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 10.32" L x 1.58" W x 0.99" H (262.0mm x 40.0mm x 25.2mm)
Product Status Obsolete
Weight 1.168 lbs (530 g)
Current - Output (Max) 625mA, 625mA
Ratings IP67
Number of Outputs 2
Voltage - Input (Min) 90VAC
Series PLDA60 (60W)
Power (Watts) 60 W
Type Constant Current
Efficiency 87%
Voltage - Output 9 ~ 48V