Panduit Corp
型号:
PLDC2.5EH-C350
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL TIE DBL LOCK 150LBS 1.604'
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Tensile Strength | 150 lbs (68.04 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | - |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | PAN-TY® |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Double Locking |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | Heat Stabilized, Impact Modified, UV Resistant |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | - |
| Length - Actual | 1.604' (489.00mm) |
| Length - Approximate | 19" |
| Width | 0.500" (12.70mm) |
| Bundle Diameter | 2.28" (58.00mm) |
| Base Product Number | PLD |