Panduit Corp
型号:
PLT2.5I-M0
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL TIE LOCKING BLACK 40LBS 9.7"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1000
$0.213864
$213.864
5000
$0.207651
$1038.255
10000
$0.198949
$1989.49
50000
$0.192726
$9636.3
100000
$0.189002
$18900.2
请发送询价,我们将立即回复。

| Tensile Strength | 40 lbs (18.14 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | PAN-TY® PLT |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | Weather Resistant |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | - |
| Length - Actual | 0.808' (246.38mm, 9.70") |
| Length - Approximate | 9.75" |
| Width | 0.145" (3.68mm) |
| Bundle Diameter | 2.50" (63.50mm) |
| Base Product Number | PLT2.5 |