Panduit Corp
型号:
PLT2S-M300
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL TIE LOCKING BLACK 50LBS 7.4"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1000
$0.155658
$155.658
5000
$0.151212
$756.06
10000
$0.146766
$1467.66
50000
$0.14231
$7115.5
100000
$0.137864
$13786.4
请发送询价,我们将立即回复。

| Tensile Strength | 50 lbs (22.68 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | PAN-TY® PLT |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | Heat Stabilized, Weather Resistant |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | - |
| Length - Actual | 0.617' (187.96mm, 7.40") |
| Length - Approximate | 7.5" |
| Width | 0.190" (4.83mm) |
| Bundle Diameter | 1.88" (47.75mm) |
| Base Product Number | PLT2S |