Panduit Corp
型号:
PLT3S-VMR30
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL TIE LOCKING BLK 50LBS 11.3"
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Tensile Strength | 50 lbs (22.68 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | PAN-TY® PLT |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | Heat Stabilized |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | - |
| Length - Actual | 0.942' (287.00mm, 11.30") |
| Length - Approximate | 11.25" |
| Width | 0.190" (4.83mm) |
| Bundle Diameter | 2.75" (69.85mm) |
| Base Product Number | PLT3S |