Panduit Corp
型号:
PLT4H-L186
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL TIE LOCKING BLUE 60LB 1.198'
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
50
$1.34539
$67.2695
100
$1.13012
$113.012
1250
$1.076331
$1345.41375
5000
$1.042692
$5213.46
请发送询价,我们将立即回复。

| Tensile Strength | 60 lbs (27.22 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Blue |
| Material | Polypropylene (PP) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | PAN-TY® PLT |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | Chemical Resistant, Metal Detectable |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | - |
| Length - Actual | 1.198' (365.00mm) |
| Length - Approximate | 14.25" |
| Width | 0.300" (7.62mm) |
| Bundle Diameter | 4.00" (101.60mm) |
| Base Product Number | PLT4H |