PLZ30B-G3/H
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
型号:
PLZ30B-G3/H
封装:
DO-219AC (microSMF)
描述:
DIODE ZENER 30V 500MW DO219AC
库存 : 25792
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature 150°C
Tolerance ±3%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package DO-219AC (microSMF)
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 nA @ 23 V
Series PLZ
Package / Case DO-219AC
Power - Max 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 30 V
Mfr Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 55 Ohms