Bourns Inc.
型号:
PM13560S-100M-RC
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FIXED IND 10UH 9A 25.5 MOHM SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.356
$2.356
10
$2.17455
$21.7455
25
$1.99386
$49.8465
50
$1.70373
$85.1865
100
$1.52247
$152.247
250
$1.304996
$326.249
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Current - Saturation (Isat) | 16A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.232" (5.90mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 9 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.547" L x 0.531" W (13.90mm x 13.50mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 25.5mOhm Max |
| Series | PM13560S |
| Inductance | 10 µH |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Bourns Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Iron |
| Base Product Number | PM13560S |