PM1812-330J-RC
Bourns Inc.
型号:
PM1812-330J-RC
品牌:
Bourns Inc.
封装:
1812
描述:
FIXED IND 33UH 160MA 4 OHM SMD
库存 : 2000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq 50 @ 2.52MHz
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 160 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1812
Ratings -
DC Resistance (DCR) 4Ohm Max
Series PM1812
Inductance 33 µH
Type -
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Frequency - Self Resonant 11MHz