PM2110-220K-RC
Bourns Inc.
型号:
PM2110-220K-RC
品牌:
Bourns Inc.
描述:
FIXED IND 22UH 9.7A 10 MOHM SMD
库存 : 3733
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.570" (14.48mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 9.7 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.201" L x 1.000" W (30.50mm x 25.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 10mOhm Max
Series PM2110
Inductance 22 µH