PM4345.103NLT
Pulse Electronics
型号:
PM4345.103NLT
描述:
FIXED IND 10UH 2.3A 199MOHM SMD
库存 : 5881
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 3.4A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.213" W (6.00mm x 5.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 199mOhm Max
Series PM4345.XXXNLT
Inductance 10 µH