PM7032S-330M
Bourns Inc.
型号:
PM7032S-330M
品牌:
Bourns Inc.
描述:
FIXED IND 33UH 860MA 190MOHM SMD
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 750mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 860 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 190mOhm Max
Series PM7032S
Inductance 33 µH