PM75-330K-RC
Bourns Inc.
型号:
PM75-330K-RC
品牌:
Bourns Inc.
描述:
FIXED IND 33UH 1.2A 140 MOHM SMD
库存 : 1000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.9A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq 15 @ 2.52MHz
Height - Seated (Max) 0.209" (5.30mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 1.2 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.307" Dia (7.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 140mOhm Max
Series PM75
Inductance 33 µH
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 10MHz