SAB North America
型号:
PMB-20
封装:
-
批次:
-
描述:
CABLE GLAND 6-12MM M20 POLYAMIDE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.508
$2.508
25
$1.577
$39.425
50
$1.501
$75.05
100
$1.3965
$139.65
250
$1.311
$327.75
500
$1.235
$617.5
1000
$1.14
$1140
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.236" (6.00mm) |
| Thread Length | 0.394" (10.00mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Black |
| Panel Hole Size | 0.787" (20.0mm) |
| Material | Polyamide (PA6), Nylon 6 |
| Thread Size | M20x1.5 |
| Product Status | Active |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.473" (12.01mm) |
| Includes | - |
| Series | CG 100 |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | SAB North America |
| Package | Box |
| Conduit Hub Size | - |