SAB North America
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.6095
$7.6095
25
$5.111
$127.775
50
$4.902
$245.1
100
$4.5505
$455.05
250
$4.2275
$1056.875
500
$3.971
$1985.5
1000
$3.6575
$3657.5
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.472" (12.00mm) |
| Thread Length | 0.591" (15.00mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Gray |
| Panel Hole Size | 1.260" (32.0mm) |
| Material | Polyamide (PA6), Nylon 6 |
| Thread Size | M32x1.5 |
| Product Status | Active |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.788" (20.02mm) |
| Includes | - |
| Series | CG 100 |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | SAB North America |
| Package | Box |
| Base Product Number | PMG-32 |
| Conduit Hub Size | - |