PMK150S-48
Astrodyne TDI
型号:
PMK150S-48
描述:
AC/DC CONVERTER 48V 154W
库存 : 14
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 4.242 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency cURus
Voltage - Output 1 48V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Number of Outputs 1
Series PMK150 (150W)
Current - Output 1 3.2 A
Power (Watts) 154W
Type Open Frame
Efficiency -
Standard Number 60950-1
Mfr Astrodyne TDI
Features Adjustable Output, PFC, Universal Input
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC