Bud Industries
型号:
PN-1324-DG
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX ABS GRAY 6.732"L X 4.764"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$15.2
$15.2
10
$12.6825
$126.825
100
$11.4
$1140
250
$10.746856
$2686.714
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 32.1in² (207cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Plastic, ABS |
| Size / Dimension | 6.732" L x 4.764" W (170.99mm x 121.01mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.625 lb (283.5 g) |
| Ratings | IP65, NEMA 1,2,4,4X,12,13, UL-508 |
| Thickness | 0.120" (3.05mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | PN |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | Card Guides, PCB Supports |
| Height | 2.165" (55.00mm) |
| Package | Bulk |