Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.6745
$0.6745
10
$0.66215
$6.6215
25
$0.64638
$16.1595
50
$0.63042
$31.521
100
$0.59888
$59.888
500
$0.583167
$291.5835
1000
$0.535886
$535.886
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Insulated |
| Width - Outer Edges | 0.520" (13.21mm) |
| Color | Yellow |
| Terminal Type | Circular |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 10-12 AWG |
| Stud/Tab Size | 1/4 Stud |
| Thickness | 0.040" (1.02mm) |
| Series | Pan-Term® |
| Length - Overall | 1.210" (30.73mm) |
| Insulation Diameter | 0.225" (5.72mm) |
| Contact Material | Copper |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | PN10 |