C&K
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.52
$1.52
10
$1.36325
$13.6325
25
$1.28972
$32.243
50
$1.22854
$61.427
100
$1.173535
$117.3535
250
$1.118492
$279.623
500
$1.057388
$528.694
1000
$1.008482
$1008.482
请发送询价,我们将立即回复。

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Ingress Protection | - |
| Actuator Marking | No Marking |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Plunger for Cap |
| Current Rating (Amps) | 200mA (DC) |
| Panel Cutout Dimensions | - |
| Circuit | SPDT |
| Mechanical Life | 10,000 Cycles |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | PN |
| Type | Standard |
| Voltage Rating - DC | 30 V |
| Switch Function | On-On |
| Electrical Life | 10,000 Cycles |
| Mfr | C&K |
| Features | Epoxy Sealed Terminals |
| Package | Bulk |
| Color - Actuator/Cap | Black |
| Base Product Number | PN12SJNA |