Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.494
$0.494
10
$0.48545
$4.8545
25
$0.47386
$11.8465
50
$0.46284
$23.142
100
$0.451915
$45.1915
500
$0.440895
$220.4475
1000
$0.407826
$407.826
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Insulated |
| Width - Outer Edges | 0.310" (7.87mm) |
| Color | Blue |
| Terminal Type | Circular |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14-16 AWG |
| Stud/Tab Size | 10 Stud |
| Thickness | 0.031" (0.79mm) |
| Series | Pan-Term® |
| Length - Overall | 0.860" (21.84mm) |
| Insulation Diameter | 0.160" (4.06mm) |
| Contact Material | Copper |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | Serrated Termination |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | PN14 |