Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.216
$1.216
10
$1.1818
$11.818
25
$1.15178
$28.7945
50
$1.12157
$56.0785
100
$1.09117
$109.117
500
$1.060865
$530.4325
1000
$1.000246
$1000.246
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Insulated |
| Width - Outer Edges | 0.280" (7.11mm) |
| Color | Blue |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Length - Ring Center to Termination | - |
| Wire Gauge | 14-16 AWG |
| Stud/Tab Size | 6 Stud |
| Series | Pan-Term® |
| Length - Overall | 0.790" (20.07mm) |
| Insulation Diameter | 0.162" (4.11mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Contact Material | Copper |
| Features | - |
| Tongue Inside Opening | 0.150" (3.81mm) |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Bulk |
| Length - Termination | - |
| Base Product Number | PN14 |