Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.5605
$0.5605
10
$0.54815
$5.4815
25
$0.53542
$13.3855
50
$0.52212
$26.106
100
$0.49609
$49.609
500
$0.483018
$241.509
1000
$0.44385
$443.85
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Insulated |
| Width - Outer Edges | 0.310" (7.87mm) |
| Color | Red |
| Terminal Type | Circular |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18-22 AWG |
| Stud/Tab Size | 10 Stud |
| Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| Series | Pan-Term® |
| Length - Overall | 0.880" (22.35mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Contact Material | Copper |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | PN18 |