YAGEO
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.5035
$0.5035
10
$0.3876
$3.876
25
$0.29488
$7.372
50
$0.21907
$10.9535
100
$0.162925
$16.2925
250
$0.137636
$34.409
500
$0.117971
$58.9855
1000
$0.089889
$89.889
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 200°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | - |
| Size / Dimension | 0.169" Dia x 0.394" L (4.30mm x 10.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 6.8 Ohms |
| Series | PNPV |
| Power (Watts) | 1W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | YAGEO |
| Features | Flame Retardant Coating, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |