PNP300JR-73-0R75
YAGEO
型号:
PNP300JR-73-0R75
品牌:
YAGEO
封装:
Axial
描述:
RES 0.75 OHM 5% 3W AXIAL
库存 : 1077
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient -
Size / Dimension 0.181" Dia x 0.453" L (4.60mm x 11.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 750 mOhms
Series PNP
Power (Watts) 3W