PNP4WVJR-73-7R5
YAGEO
型号:
PNP4WVJR-73-7R5
品牌:
YAGEO
封装:
Axial
描述:
RES 7.5 OHM 5% 4W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.217" Dia x 0.669" L (5.50mm x 17.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 7.5 Ohms
Series PNPV
Power (Watts) 4W